Ребрендинг

МІЖНАРОДНОГО КОМЕРЦІЙНОГО АРБІТРАЖНОГО СУДУ В УКРАЇНІ

Регламент, процедура та організаційний рівень послуг МКАС за останні 5 років ще більше наблизилися до найкращих світових практик, стали прогресивнішими та комфортнішими, що не відповідало сприйняттю цих послуг цільовими групами.

Фірмовий стиль, логотип, сайт та позиціонування МКАС не відповідали світовому рівню послуги, яку надає інституція.

Клієнт прийняв рішення змінити сприйняття своєї послуги – арбітражного вирішення спорів.

 

Завдання

Ідея

Продемонструвати своїм клієнтам міжнародність, комфортність та оперативність послуги МКАС. Нове обличчя бренда – світовий стандарт вирішення спорів.

Час, коли розпочалася робота над проектом, нам видався досить символічним – в країні у самому розпалі судова реформа. Нам необхідно було запропонувати не просто новий стиль, а рішення, яке вигідно демонструватиме, що вирішення спору може бути комфортним сервісом.

Постало питання, як повністю оновити фірмовий стиль інституції, залишивши при цьому фокус на основному виді діяльності – арбітражному вирішенні спорів. Відповідь була знайдена у символізмі нової айдентики та переході до англійської абревіатури назви інституції від МКАС до ICAC.

В основу нового позиціонування ICAC покладений увесь досвід інституції за більш ніж 25 років, що дало змогу створити простий, але влучний слоган бренду:

«Світовий стандарт ефективного вирішення спорів».

Для ICAC були розроблені всі необхідні для комунікації нового стилю елементи: логотип, фірмовий паттерн, ділова продукція, промо та рекламні матеріали, сайт.

Ребрендинг

Принципи нової айдентики

Міжнародність. Адаптивність. Символічність.

Міжнародність

Щорічно сторонами в справах ICAC є представники з 50-55 країн світу. Перехід до англійської абревіатури назви інституції та нова айдентика зробили зовнішній вигляд ICAC ближчим і природнішим для міжнародних клієнтів.

Адаптивність

Елементи нового стилю ICAC легко адаптуються до будь-яких маркетингових та комунікаційних потреб. Онлайн банери, зовнішня реклама, макети в друковані ЗМІ, презентації легко та креативно створюються за допомогою нової айдентики.

Символічність

Найкраще люди сприймають символи. Тому для нової айдентики ICAC важливо було показати асоціативний зв'язок з поняттями верховенства права, неупередженості та прозорості процедури вирішення спорів.

Символізм графічних елементів

Ваги пояснюють суть основної послуги інституції – вирішення спорів.

Знак нескінченості символізує lex aeterna «вічний закон», на якому базуються людський закон і принцип верховенства права.

Кольорове рішення символізує географічне розташування арбітражного суду.

Фірмовий паттерн

Фірмовий паттерн дає змогу зробити комунікації ICAC демократичнішими, стати на один комунікаційний щабель з бізнесом. ICAC не «суворий і формалізований суд», ICAC – провайдер комфортного сервісу для бізнесу.

презентація

Ділова продукція

Промоматеріали

сайт