Мануфактура REVITA -
переможець головної меблевої виставки країни Kiff

Як мануфактура REVITA стала переможцем?

Останні декілька років меблевий бізнес України захопили компанії, які виробляють та продають готові меблі прийнятної якості за невелику ціну. Тому компанії, що виробляють меблеві комплектуючі, наприклад, фасади повинні мати значні конкурентні переваги та проєвропейські цінності для того, щоб залишатись затребуваними на ринку.

Завдання

Компанія-виробник фасадів «Решотка» має 25 років стабільної та впевненої роботи на меблевому ринку. Нашим завданням було провести ребрендинг компанії, зробивши акцент на європейських правилах ведення бізнесу, вдосконалених технологіях виробництва, високому рівні якості продукції. В рамках ребрендингу було розроблено нове ім’я компанії, логотип, фірмовий стиль, створено на наповнено сайт.

Ідея

Провести не просто ребрендинг компанії, а створити концепцію нового бренда-лідера, виробника високоякісних меблевих комплектуючих з МДФ.

Концепція

Найважливішим етапом стала розробка нового імені компанії, адже важливо було в новій назві зберегти репутаційний капітал та всі професійні надбання компанії. Так утворилася нова назва REVITA, що складається з початкового складу RE з назви "Решотка", а також початкових складів імен засновників VI і TA, даючи розуміння, що компанію створили і продовжують розвивати люди, які добре розуміються на меблевому виробництві.

Історія

Чому Revita

Фірмовий паттерн

Ділова продукція

Каталог